PRUSTA

„PRUSTA Ltd” – architektūros ir statybos įmonė, veikianti nuo 1988 m. Tai šeimos verslas, kurį įkūrė architektė Eglė Prunskienė ir inžinierius, statybos darbų vadovas Juozas Prunskas, vėliau prie jų prisijungė dukros: architektė Ieva Prunskaitė ir jos vyras architektas Rokas Puzinas, interjero dizainerė Eglė Braziulė Prunskaitė. 
Dabartiniai projektai apima įvairaus mastelio ir biudžeto gyvenamuosius namus, komercines patalpas, biurus, kraštovaizdį, renovacijas ir interjerus. 
Įmonė „Prusta” buvo įkurta siekiant, kad žmonių gerovė būtų kokybiškesnė. Tikime, kad architektūra ir dizainas yra svarbūs ir kad savo darbu galime padaryti teigiamą pokytį pasaulyje, kuris lemia geresnę kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybę.  Siekiame kurti pastatus ir interjerus, kurie būtų ne šiaip sau daiktai, bet tarnautų kaip katalizatoriai pozityvesniam, sąmoningesniam ir sveikesniam gyvenimui. 
Mūsų projektavimo procesas yra atviras, interaktyvus ir paremtas bendradarbiavimu. Puikios idėjos gali kilti iš bet kurio komandos nario, o įkvėpimo projektuoti semiamės iš įvairių šaltinių, įskaitant meną, mokslą, istoriją ar filosofiją. Kiekvieną kartą pradėdami darbą išsiaiškiname klientų poreikius ir siekius bei problemas, su kuriomis susiduriame. Išanalizavę esamą erdvę, išsikeltus dizaino tikslus, pateikiame pagrindinę interjero idėją, koncepciją, kuri kiekvieną kartą yra vis kitokia, niekada nesikartoja. 
Tobulas rezultatas ir laimingas žmogus – tai, ko visada siekiame savo darbe.
Dizaineriai
Kontaktinė informacija
Dizaino objektai