Kultūros startuolis „Slapta meilė” - šokoladas

JULIA JANUS ir šokolado fabrikas RŪTA
SKONIS\\
Kartą, labai seniai, Vilnių nustebino uždrausta ir nepakartojama karališkosios meilės istorija.
Didysis Lietuvos Kunigaikštis Žygimantas Augustas ir gražuolė Barbora Radvilaitė karštai pamilo vienas kitą. Nors Barbora pagal savo kilmę netiko būsimam karaliui, net 7 metus Žygimantas Augustas aršiai kovojo dėl savo meilės įteisinimo. Valdovas padarė viską, kad jo gyvenimo meilė būtų pripažinta ir taptų žmona bei būtų karūnuota Lietuvos Didžiąja Kunigaikštiene ir Lenkijos Karaliene, o jų istorija tapo romantiniu Vilniaus mitu.
Juodasis šokoladas su apelsinais ir jūros druska, pagardintas migdolų drožlėmis – karališkąją meilės istoriją pasakojantis skonis. Ryškiausias gaminio akcentas – apelsinas, buvo mėgstamiausias Barboros vaisius, o jo derinys su jūros druska ir migdolų drožlėmis įprasmina karališkosios šeimos aistrą gurmaniškiems skoniams.
PAKUOTĖ\\
Lyriška, tamsi, detektyvinė ir romantinė. Garsiausios Vilniaus karališkos meilės istorijos pakuotės brandbooku tapo Miglės Kosinskaitės tapybos darbas vaizduojantis karališką Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės porą. Dizaino autorius Petras Saulėnas.
Dizaineriai
0G8A5434