Kabykla OKS

Kiekvienas naujo objekto projektas yra iššūkis.
Kabyklos OKS („OKS“ prūsiškai „kablys“) idėja kilo dirbant su pantoninių lieptų ir prieplaukų projektu. Analizuojant poilsį gamtoje prie vandens, vienas iš iššūkių buvo rasti sprendimą, kaip džiovinti rankšluoščius ir kitą inventorių. Idėja – paprastas, siluetinis, mobilus objektas su daug kabliukų. Šį objektą paprasta turėti automobilio bagažinėje, o atsinešus į poilsiavietę paprasčiausiai atremti į medį ar kitą plokštumą.
Vystant projektą ir eksperimentuojant su prototipu kabyklos OKS funkcinis panaudojimas prasiplėtė. Objektas papildomai gali būti naudojamas kaip vertikali arba horizontali kabykla, tvirtinama prie sienos interjere arba stovas prie lovos dienos rūbams pasikabinti.  Galvodama apie tvarumą, funkcinį pritaikymą radau ir gamybos procese likusioms dalims – plokštumos su siluetiniu kiaurapjūviu bus pritaikytos baldų durelėms arba langinėms.
Tęsdama savo ne tik funkcionalių bet ir prasmingų objektų liniją, kabyklai suteikiau ženkliškumo, skulptūriškumo ir gyvybės medžio simboliką.
Dizaineriai
Įmonės ir gamintojai
Kabykla OKS_Rasa Balaise_1 A
OKS variantai_Rasa Balaise
Kabykla OKS_Rasa Balaise_2
Kabykla OKS_Rasa Balaise_1
Kabykla OKS_Rasa Balaise_3