Exo Oro. 3D spausdintas kojos įtvaras

Pagamintas iš trimačiu būdu atspausdinto aliuminio įtvaras yra tvirtas, nors ir labai lengvas. Produktas atsparus vandeniui, draugiškas odai ir lengvai perdirbamas po naudojimo.
Aliuminio dėka sukuriama itin atvira bei juvelyriška įtvaro struktūra, suteikianti galimybę atlikti reabilitacines procedūras nenuimant įtvaro, taip padedant galūnei gyti greičiau nei įprasta. Dalis fizioterapijos procedūrų gali būti perkelta iš klinikos į paciento namus, prijungiant iš anksto suprogramuotus terapinius prietaisus prie įtvaro. Taip pat tokia struktūra įgalina naudoti šį įtvarą atvirų lūžių metu ar pooperaciniu periodu, kuomet didelis atviros odos plotas yra reikalingas žaizdų priežiūrai.
3D spausdintas įtvaras užtikrina lūžusių kaulų patikimą fiksaciją mažiausiai traumuojant minkštuosius audinius, nes jis modeliuojamas ne rankomis, o skaitmeniniu būdu skenuojant biometrinius galūnės paviršius. Tokiu būdu įtvaras optimaliai suformuojamas ir kontaktinis spaudimas negali sukelti nuospaudų, pragulų ar kitų odos defektų, kurių išvengti su gipsiniais tvarsčiais ne visada būna įmanoma. Šis Exo Oro modelis naudojamas nesudėtingoms kaulų ar minkštųjų audinių traumoms imobilizuoti.
Dizaineriai

No posts found!

EXO-ciurna.62